Finlux yetkili servis numarası

Finlux markası ülkemizde fazla bilinen bir marka değil, bu sebeple insanlar Finlux yetkili servis numarası ararken gerçek numarayı bulmakta zorlanmaktadırlar.

Bazıları Google a reklam verip kendilerini Finlux servisi gibi tanıtmakta ve arama sonuçlarında ilk sıralarda çıktıkları için Finlux kullanıcılarını kendilerine yönlendirmektedirler.

Sahte Finlux servislerinin iki tür zararı bulunmaktadır;

Birincisi; işsizliğin kol gezdiği bu dönemde hasbel kader bir şey söküp takmayı temel düzeyde becerebilen bazıları sırf Google’a reklam vererek kendilerine iş sahası yaratıyorlar.

Temel düzeyde bazı şeyleri becerebiliyorlar ama detaylı tamir işlemlerini becerebilecek kabiliyetleri bulunmuyor. İşin ehli insanlar olmadıkları için cihazınızı bunların eline teslim ederek mahvetme riskine girmiş oluyorsunuz.

Bir şey deneyip olmayınca “bunun beyni yanmış, motoru yanmış” deyip işin için içinden çıkıyorlar.

İkincisi; Google’a reklam veren dolandırıcılar var. Servis ücretini düşük tutuyorlar. Google’dan bunları bulup çağırıyorsunuz. Cihazınızı alıp götürüp ondan sonra telefonunuzu engelleyiveriyorlar. Sizin cihazınızı gerek parça parça gerekse ikinci elçilere satarak para kazanıyorlar.

Resmi hiçbir işlem olmadığı, bu adamların adresini bile bilmediğiniz için eliniz kolunuz bağlanıyor.

Finlux yetkili servis numarası

Finlux yetkili servis numarası 444 4 987 dir. Bu telefon numarası Finlux kullanma kılavuzunda yer alan danışma numarası olup bu numaradan hem arıza konusunda bilgi alabilir hem de gerekirse servis çağırabilirsiniz.

Finlux yetkili servis numarası

Bkz. Finlux servis ücreti

Finlux Vestel’in malıdır. Bu sebeple Finlux arızalarına Vestel servisleri bakmaktadır. Bu yüzden Finlux un resmi sitesinde iletişim numarası olarak Vestel fabrikasının numarası olan +90 236 233 25 82 telefon numarası verilmektedir.

Finlux yetkili servis numarası

Bu numaradan hem bilgi alabilir hem de servis çağırabilirsiniz. Bu numarayı arayınca sizi Finlux’un resmi çağrı merkezine yönlendirmektedir.

Finlux çağrı merkezinin numarası 0850 222 4123 dir. Vakit kazanmak için +90 236 233 25 82 den yönlendirilmek yerine direk 0850 222 4123 ü arayabilirsiniz.

Yukarıdaki üç telefon numarasından da gerçek Finlux servisine ulaşabilirsiniz.

Sahte Finlux servisi nasıl anlaşılır ?

Servisi hangi numaradan çağırdınız, eğer yukarıdaki telefon numaralarından değil de yerel bir numaradan servis çağırdıysanız servis ya sahtedir veya Finlux tamiratlarını da yapan ama yetkili olmayan bir servistir.

İkinci olarak işlem için size bir makbuz vermeleri gerekir. Parayı vermeden veya cihazı alıp götürmeden önce bu makbuza dikkat ediniz. Makbuzda Finlux ambleminin olması ve her detayın bulunması gerekir.

Eğer işlem fişi kuru temizleme fişi veya cami yardım makbuzuna benzer şekildeyse veya size işlem makbuzu vermekten imtina ediyorlar “sonra göndeririz” falan diyorlar ise sahte servistir.

İLGİLİ YAZILAR:

Finlux garanti sorgulama

Finlux servis ücreti

Abonelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Desteğiniz önemli. Lütfen yorum yapın!x